Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Proč učit děti od malička anglicky? Tyto tři důvody vás dozajista přesvědčí!

Práce, zábava, zdraví. Ve zkratce benefity, pro které je dobré hovořit plynně anglicky. Dosáhnout nejvyšší úrovně trvá podle odborníků přibližně 10 000 hodin, je proto vhodné začít co nejdříve. A proč ne rovnou v předškolním věku? Mnozí rodiče metodu učení cizích jazyků v době, kdy dítě pořádně nezvládá mateřštinu, odsuzují. Není důvod, metodu učení od malička podporují též odborníci na lingvistiku a učitelé, protože děti vstřebávají nové znalosti mnohem snadněji než dospělí. Proč děti ve výuce cizích jazyků podporovat?

Obsah:

1. Cizí jazyk jako poukázka na lepší práci

Jaké předpoklady je nutné mít pro úspěch na pracovním trhu? Ve velké konkurenci je jazyková vybavenost jednoznačnou výhodou, která umožní rychlejší kariérní postup i možnosti vycestovat za prací do zahraničí. Potřeba angličtiny už navíc není základním požadavkem jen u nadnárodních společností, ale vzhledem k propojení evropského trhu je zapotřebí v celém soukromém sektoru a stejně tak ve státní správě. Právě proto jazyková škola JS FAN nabízí řadu jazykových kurzů vhodných pro děti a dospělé.

2. Do světa a za zábavou

Schopnost dorozumět se otevírá mladým lidem svět plný zážitků, poznávání i chutí, už proto je dobré začít s angličtinou v předškolním věku v kurzech angličtiny pro nejmenší. Setkávat se s přáteli a popovídat si nehledě na národnost přináší nedocenitelné prožitky, nadto cestování do cizích zemí zvyšuje toleranci a empatii k odlišným kulturám a rasám. Angličtina je prostředkem komunikace při cestování do cizích zemí, ale také v online světě, ať už jde o hry nebo o sledování nejnovějších seriálů, sitcomů nebo filmů, které se na náš trh dostávají až se zpožděním nebo vůbec.

3. Pro zlepšení fungování mozku

Učení podporuje kognitivní funkce mozku, podle vědců opakování slovíček a gramatických jevů pomáhá proti rozvoji Alzheimerovy choroby, zvyšuje koncentraci a zlepšuje paměť. Mluvit a myslet v cizím jazyce má prokazatelný vliv na neurony a zamezuje odumírání mozkových buněk, dokonce oddaluje nástup demence. Tím výčet výhod stále nekončí, dobrá znalost angličtiny, a nejen jí, posiluje sebevědomí a snižuje strach z nedorozumění.