Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Kolotoče nad postýlku

Když se narodí miminko, je to magický okamžik, který prožíváme s velkým nadšením, a proto doufáme, že v ničem neselžeme. Snažíte se vše připravit na dlouho očekávaný den? Chybět by vám pro novorozence neměly určité chytré dětské hračky. Hrací kolotoč nad postýlku pro děti je velmi oblíbenou a stimulující hračkou.

Taktéž hudební mobilní hračky na dětskou postýlku. Pohybující se předměty, které jsou umístěny nad dětskou postýlkou, stimulují vidění a rozvíjejí rozsah pozornosti dítěte. Miminko potřebuje tolik barevných a vzrušujících stimulujících zážitků, jaké se mu jen může dostat v prvním roce života. A tyto dětské kolotoče jsou dokonalým způsobem, jak jejich mozek a pozorovací schopnosti rozvíjet.

Hrací kolotoč nad postýlku může hrát i stimulující hudbu i jiné zvuky a děti mohou zažít všechny druhy nádherných prožitků s touto hračkou jak ve svém pokoji a postýlce, tak i na cestách. Kolotoče můžete sbalit do auta, ke kočárku a používat kdekoliv, kde to bude příjemné.

Chcete, aby váš malý drobeček vždy dobře spal ? Malé děti rády sledují mobilní hrací kolotoč díky automatickým pohybům, nebo díky projekci různých světel a nebo při uklidňujícím zvukovým možnostem aparátu. Hudba dítě bezesporu uklidňuje. Jak dítě roste, hrací kolotoč vám umožňuje udržování stejných rutin před spaním. Konečně může mít každé miminko sladké sny. A když se vám vaše dítě probouzí jemným způsobem, budete mít méně stresu daný den a naopak více radosti a nadšení se smějícím se kojencem.

Sestavení kolotočů nad postýlkuje vždy velmi snadné.