Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Vtipná body pro miminka

Upozornění: Pro výběr velikosti oblečení zvolte variantu v detailu produktu.

Jako nastávající rodiče již brouzdáte po internetu a hledáte nevšední kojenecké oblečení ? Nebo vtipný, ale užitečný dárek pro miminko z vaší rodiny? Vtipná body pro miminka od značky New Baby mohou být přesně to, po čem pátráte.

Čeští designéři této značky udržují vždy módní trendy i řešení oblečení pro snadné oblékání, svlékání, zapínání a rozepínání. Nabízíme vám zcela kvalitní oblečení pro kojence s originálním designem, barevnými potisky i ekologickou a udržitelnou výrobou.

Mnoho maminek rádo obléká své miminko originálním, moderním a zábavným oblečením. Takovým, které se odlišuje od ostatních běžných svršků, tedy například svými alternativními potisky nebo s určitým vtipným motivem, aby bylo znát, že náš drobeček není jen tak nějaké miminko. Chceme každá maminka či tatínek, aby zrovna naše děťátko vyniklo. Vtipné dětské oděvy dodávají veselý a vkusný styl, který nezůstane bez povšimnutí. Užijte si náš skvělý výběr nákupu zábavných kojeneckých body oděvů, zábavné dětské módy s vtipnými tématy. Objevte vše, co může od nás oblékat vaše dítě. Dětská vtipná body jsou plná frází se zábavnými a originálními zprávami, navržené hlavně proto, aby si maminky a tatínkové, kteří nechtějí své miminko oblékat tradičním způsobem, vybrali možnost, která se jim nejvíce líbí.