Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Hrazdičky a hrací deky

Aby měl váš novorozenec dobrý smyslový, kognitivní a motorický vývoj, je dobré mít doma pro něj připravenou mimo jiné i nějakou aktivitu. Naše tipy v této prodejní kategorii vám mohou pomoci s výběrem. Tzv. aktivní deka nebo hrazda pro miminko se pro takový účel stává vynikajícím nástrojem.

Protože děti se spojují se světem svými smysly, potvrdil průzkum, že v prvních měsících je pro ně sluch, hmat a zrak vstupní branou k objevování toho, co je obklopuje. Díky hracím podložkám mají děti možnost integrace textur, zvuků a barev. Tak, že senzoricky vnímají a poznávají nejen okolní svět, ale i své tělo. Co všechno dokáže ručička, nožička také.

Důležité pro rodičej je vybavit se vším, co vaše miminko potřebuje.

Ačkoliv nabízíme i zařízení pro umístění do postýlky, novorozenec ve svém vývoji nejvíce využívá právě podlahové hry. Hraci podložka pro miminko, či hrazda pro miminko, má širokou škálu barevných a flexibilních doplňků, které podporují hru a učení dítěte.

Výhody edukačních podlahových dek pro kojence:

Volný pohyb je nezbytný pro to, aby děti mohly začít poznávat možnosti svého těla.
Blízkost různých barevných předmětů různých tvarů a textur dodá dítěti nadšení pro učení a neustálé objevování.

Hrací deky pro děti, tzv. „dětské tělocvičny“ s měkkými oblouky překračujícími jejich povrch umožňují najít různé podněty při natahování rukou a nohou.

Zkrátka, aktivity hrací deky a podložky pro miminka poskytují nevyčíslitelné výhody. Od tří měsíců do nejméně dvou let vás tato konglomerace barev, textur a tvarů bude krok za krokem provázet ve zdravém vývoji. Děti potřebují stimulaci od prvních dnů života. S dekou na aktivity budou moci pohodlně a zábavně držet krok a naučit se vstávat kousek po kousku s velkou a barevnou hrou prostor.