Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Těhotenské a kojící polštáře

Jako nastávající či novopečená maminka trpíte nedostatečným pohodlím? Během těhotenství je zcela běžné, že trpíte bolestmi zad. A protože nepohodlí vzniká jak ve dne, tak v noci, může se objevit i nespavost. Nabízíme vám alternativní řešení, poříďte si těhotenský a kojící polštář. Tyto vynikající polštáře vyvinuté speciálně pro maminky, vás podpoří od posledních měsíců těhotenství až do prvního roku života vašeho miminka. Ve skutečnosti bude nejen vaším nejlepším spojencem v boji proti bolestem zad, ale časem se z něj stane vynikající kojící polštář, či krásná redukce do dětské postýlky a nebo dokonce nakoec i třevba pohodlné hnízdečko pro vaše miminko.

Jak a proč používat takový polštář ? Kromě cvičení na posílení pánve a chůze můžete podniknout další kroky: používat polštář pro těhotné či kojící ženy. Užívat jej ve dne i v noci. Podle tvaru konstrukce polštáře si zvolíte u spánku stranu nejvhodnější polohy, a to pro správné odpočívání vašeho bříška, a nebo umístění si polštáře mezi nohy. A to takovým způsobem, aby bylo upřednostňováno vyváženější držení pánve a páteře. Většinu těhotenských polštářů navíc jejich výrobci doporučují i jako kojící polštáře po narození miminka.

Výhody? Moderní desing, pohodlí vaše i vašeho děťátka, všestrannost použití, snadné čištění. U všech modelů je zaznamenáno podstatné zlepšení bolesti zad a dále zdokonalení kvality odpočinku. Taktéž kojící polštáře se velmi dobře se přizpůsobují tvaru těla při uložení miminka ke kojení a používáním se polštáře nijak nedeformují a dítě s ním i spokojeně může usnout.