Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Hračky do vany pro děti

Okamžik koupele miminka je jednou z nejočekávanějších událostí z celého společného dne, a to nejen kvůli uvolnění, které přináší jako přípravu na klidný noční odpočinek, ale také proto, že společným užíváním si rodiče utužují s dítětem vztahy.

Mohou ještě více posílit. S vaším malým dítětem s máte užívat všechny společné aktivity a zároveň se skvěle bavit jako rodina. Pořiďte tedy vašemu dítěti pro koupání skvělou zábavnou hračku a nebo ji nakupte jako báječný dárek dítěti z vaší rodiny a blízkých. Takovým dárkem nezklamete. Nezapomeňte, že kromě zábavy mohou děti hraním ve vodě rozvíjet různé schopnosti, jako je pozornost, představivost nebo vnímání. A jak vybrat hračku do vany pro miminko?

Vhodný materiál: bude nevyhnutelné, až si vaše ratolest dá hračky i do pusy. Z tohoto důvodu je velmi důležité, aby ty, které si vyberete, byly zcela bezpečné a byly vyrobeny z kvalitních materiálů, bez toxinů. Takové mám bezpochyby zde nabízíme. Bezpečnost: v souvislosti s předchozím bodem, nad funkcemi hračky, její estetikou, zvuky nebo texturami je nejdůležitější bezpečnost. To platí pro současné předpisy (a bezpečnostně schválené hračky do vany pro děti). Odolnost: jako vodní hračka, musí mít hračka do vany pro dítě vysokou odolnost proti vodě a vlhkosti, včetně protiplísňových materiálů, a také musí odolávat úderům, poškrábání a kousnutí od dítěte.

Design: existují velmi odlišné vzory a barvy, od těch, které plavou ve vodě, přes ty, které se přilepí na zeď, když se namočí Nebo hračky, které mají otvor, který po naplnění a zmáčknutí vyplivne vod či vytváří tolik radostné bublinky. Otvory a náplně musejí být po každé koupeli vyprázdněny, aby se zabránilo vzniku plísní. Užijte si váš výběr v naší kategorii, vybírejte z přehledného množství mnoha veselých a zábavných hraček pro vaše koupání dítěte.