Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Usínací lampičky pro miminka

Dětské lampičky a světýlka pro miminka potěší všechny malé děti, které se bojí usínat ve tmě. I my jsme se jako malí často v noci báli tmy a většinou nám dělalo problém už samotné usínání. Vaše děti to mohou mít jinak. Pořiďte jim dětské lampičky, které zaženou strach i děsivé sny. Lampička pro miminko pomůže dítěti v klidu usnout a přitom ho nebude díky tlumenému světlu budit.

Lampička pro miminko

Usínací lampička pro miminko má tvar roztomilého zvířátka a stane se věrným kamarádem při hraní i usínání. Pořiďte dětem noční světýlko pro snadnější usnutí. Uspávání dětí bude díky noční lampičce mnohem snadnější. Díky roztomilým nočním lampičkám s tlumeným světlem už se vaše děťátko nemusí v noci bát a vás i jeho čeká klidný spánek. Vyberte si trendy dětskou lampičku pro miminko a vytvořte z dětského pokojíčku království, kde budou vaši drobečci v pohodě usínat.

Usínací lampička pro miminko

Projektor a noční lampička pro miminko v jednom vám poskytne 30 minut projekce hvězdiček a ťapiček v několika barvách s automatickým vypnutím. Usínací lampička pro miminko ve tvaru zvířátka slouží současně jako projektor noční oblohy nebo jako uklidňující noční lampička. Můžete si vybrat konkrétní barvu projekce, nastavit střídání barev, nebo jen sledovat jak rozkošný medvídek tiše svítí miminku v dětském pokoji. Noční lampička pro miminko navíc pomáhá rozvíjet vizuální vývoj dítěte.

Další kojenecké potřeby, které by se mohli hodit: