Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Dětské stupátko k umyvadlu

Dětské stupátko pro děti umožní těm nejmenším dětem dostat se bez problémů a bezpečně k umyvadlu nebo na toaletu, čímž se děti mohou učit větší samostatnosti. Mohou vám pomáhat při vaření u stolu i kuchyňské linky a stát se tak malými pomocníky. Dětské stupátko má unikátní vlastnosti vytvořené tak, aby co nejlépe plnilo svou funkci. Stupínek pro děti je nezbytný dětský pomocník v každé domácnosti.

Dětské stupátko do každého domova

Stupínek pro děti můžete použít k umyvadlu, na toaletě, v kuchyni, ale i kdekoliv jinde v domácnosti, kam děti samy nedosáhnou. Dětské stupátko může velmi dobře posloužit i jako malá stolička či dětské sedátko. Díky vysoké nosnosti je vhodné pro děti od 3 do 14 let, proto dětský stupínek využijí i starší děti. Protiskluzová úprava zajišťuje dítěti vyšší bezpečnost a k dispozici je celá řada barevných dětských motivů doplněných krásnými obrázky.

Dětská stupátka

Stupínky pro děti jsou vyrobeny z pevného, ale současně lehkého plastu, díky čemuž jsou odolné a snadno přenosné. Vaše děti si je kamkoliv přenesou úplně sami a učí se větší samostatnosti. Povrch je snadno omyvatelný, tvrzený plast je nezávadný a stoupací protiskluzová část, která má ergonomický tvar, je pohodlná a široká. Dětská stupátka s gumovým protiskluzovým povrchem jsou bezpečná i ve vlhké koupelně. Stupátko děti zaujme svými krásnými barvami a veselými obrázky postaviček.

Další kojenecké potřeby, které by se mohli hodit: