Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

MIMIKOI Kojící korále

Jedinečný nápad ! Bezkonkurenční rozvojová zábava miminek ! Originální módní doplněk kojícím ženám! Toto vše vám nabízí naše antibakteriální potravinové silikonové kojící korále, s kousátkem bez BPA zmírňujícím bolesti dásní dítěte ve fázi jejich prořezávání. Korále coby překrásné náhrdelníky na kojení jsou více nežli na pohled jen bižuterní doplněk ženy – matky.

Korále mají především své výhody a nástroje: POMÁHAJÍ ROZVÍJET JEMNOU PSYCHOMOTRIKU DÍTĚTE.
Díky různým barvám, tvarům a texturám tyto korálky probouzejí u miminka jeho smysly a představivost a pomáhají tak rozvíjet jejich jemnou motoriku. Kojící korále budou jeho oblíbenou smyslovou hračkou, se kterou si vaše dítě bude procvičovat uchopování předmětů, přičemž upřednostňuje koordinaci oko - ruka, palmární tlak, vizuální sledování předmětu a koordinaci ruka - ústa a zároveň stimuluje smysl pro zrak i hmat. Již od narození se stane pro miminko známým předmětem, který mu poskytne útěchu a úlevu a zároveň ho zabaví a zaměstná tím, že probouzí a stimuluje jeho smysly. Stádium prořezávání zoubků je pravděpodobně pro matku a dítě jedno z nejnáročnějších kvůli nepohodlí způsobenému vznikem prvních zoubků u miminek. Vždy je vidíme zoufalé s jejich malými ručkami nebo čímkoli, co chytí blízko do úst. Kousky našich náhrdelníků jsou navrženy tak, aby pomohly prolomit dásňovou membránu, která způsobuje zánět dásní, a tím stimulovat výstup zubů.

Doporučujeme: Náhrdelník můžete také chladit v ledničce (u těchto silikonových modelů), takže korálky budou pro dítě chladné, aby je vložily do úst, což poskytne větší úlevu. Pokud zrovna dítě není krmené, může bezpečně okusovat a sát tyto korálky. Naopak při kojení, pomáhají korále užívat si kojení a miminko se tak snadno nenechá rozptýlit hlučným krmením nebo čímkoli, co upoutá jejich pozornost a automaticky přeruší kojení.