Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Kloboučky na kojení

Laktační, neboli prsní kloboučky jsou ideální pro snížení nepohodlí způsobeného během procesu kojení. Uvědomovali jste si někdy jejich opravdovou přínosnost a nebo nad nimi teprve uvažujete? Pomáhají udržovat bradavky suché i při malých ztrátách mléka. Proces kojení tak bude jednodušší. Bývají vyrobeny z extra měkkého ekologického silikonu a anatomické membrány, umožňují tedy pohodlné hromadění mléka. Oceníte jistě i další klady: jelikož zabraňují častému znečištění oblečení a snižují podráždění bradavek, protože pokožka zůstává suchá. Udržování zdravých bradavek vám umožní krmit vaše miminko bez nepohodlí, jímž bývají prsa poprakaná, bradavky pálí nebo cítíte jinou bolest. Kloboučky na kojení umožňují přizpůsobit se tvaru každé bradavky. Vyhnete se nepohodlí nebo nehodám. Produkt udržuje přirozené kojení a je vhodný pro potřeby všech maminek. Materiál napodobuje přirozenou pružnost, tvar i povrch prsu během kojení. nemění vůni ani chuť mléka.

Výhody prsního kloboučku? Pružně se přizpůsobí tvaru prsou, zabraňuje vzniku mokrých skvrn, a to i při hojném toku mléka. Jeho měkký silikon poskytuje pocit pohodlí na jemné pokožce hrudníku. Jeho praktické otevírání usnadňuje vyprazdňování. Bývá v balení po dvou.

Chraňte citlivé bradavky a sbírejte mateřské mléko. Vaše kojení je intimní a láskyplný okamžik s dítětem. Ale navzdory tomu, že jde o zcela přirozený proces, může mít řadu nevýhod, díky nimž je to méně jednoduché, než se zdá. A právě pro tyto problémové situace či pro vaše požadované potřeby jsou vám prsní kloboučky perfektním doplňkem pro řešení problémů spojených s kojením. Jejich anatomický design se lépe přizpůsobí tvaru bradavek a jejich speciální otvory usnadňují cirkulaci vzduchu. Nemusíte mít obavy, že tak znepříjemníte příjem potravy dítěti, v žádném případě jej tím nijak neovlivníte.