Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Mantinely do postýlky cop

Není pochyb o tom, že očekávání miminka, to jest příchod vašeho drobečka na svět, je zdrojem lásky a ano, musíte se o něj postarat a chránit ho, jako i dbát na to, aby spalo v těch nejlepších podmínkách.

Například dětské postýlky jsou vyrobeny převážně ze dřeva či jiného tvrdého materiálu a některé jejich části, které by mohly poranit hlavu nebo jinou část těla dítěte, je potřeba přidat takzvané nárazníky do postýlky. Tyto chrániče jsou geniálním řešením v podobě námi nabízených "mantilelů do postýlky typ cop", který bude držet separaci dítěte od sloupků mříží, aby se dítě neuhodilo a nezranilo. V mnoha případech je mantinel do dětské postýlky považován za součást lůžkovin do postýlek, protože miminka mimo prostěradel potřebují ke spánku odpočívat pohodlně a bezpečně. A vy jako rodič máte zajistit veškerý komfort a bezpečí svého potomka.

Výhody copů nárazníků do postýlky? Splňují všechny nezbytné bezpečnostní podmínky a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které poskytnou miminku maximální pohodlí a zároveň zajistí, aby byl veškerý čas strávený v postýlce tak pohodlný, že se dítě v postýlce cítí šťastné. Víme, že miminka tráví hodně času v postýlce a jakmile trochu povyrostou, začnou se snažit dostat na zábradlí postýlky nebo si dokonce se zábradlím hrát, mohou si bez patřičného mantinelu čili chrániče ublížit.

Pokud se nakonec rozhodnete pro tento cop mantinel do postýlky, který ochrání vaše dítě, je jako jeden z nejlepších modelů dokonale připevněn ke stěnám postýlky, to aby se zabránilo před uvězněním dítěte mezi lůžkovinami a před rizikem udušení. Mantinel cop splňuje veškerá potřebná doporučení pediatrické akademie. A kromě bezpečnosti a pohodlí mohou nárazníky do postýlky nepochybně představovat ideální dekorativní prvek, zejména pro jejich barvy a vzory.

Další kojenecké potřeby, které by se mohli hodit: