Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Odsávačka hlenů pro kojence

Odsávačka hlenů pro kojence slouží ke snadnému k odsávání sekretu z nosní dutiny kojenců a batolat. Odsávačka s balonkem nebo hadičková odsávačka hlenů pro kojence je šetrná k vašemu miminku. Odsávačka hlenů je určena pro děti do tří let, které ještě nejsou schopny samy si čistit nos a vysmrkat se, pokud mají rýmu.

Nepostradatelná odsávačka hlenů pro kojence

Odsávačka hlenů pro kojence disponuje schopností regulovat sací výkon a nejsou u ní vyžadovány žádné filtry. Čištění nosu pomocí odsávačky umožňuje vašemu dítěti volně dýchat, klidně spát, jíst a pít. Odsávačka hlenů pro kojence je vyrobena z vysoce kvalitních nezávadných materiálů, je zcela bezpečná pro miminka i malé děti a snadno použitelná pro rodiče. Je snadno omyvatelná a určená k vyčištění nosních dutin. Rychle a jemně odstraňuje přebytečný hlen z každého dětského nosíku.

Dětská odsávačka hlenů

Díky své jednoduché konstrukci je odsávačka hlenů pro kojence snadno použitelná a čistitelná. Je konstruována tak, aby bylo zabráněno vstupu nečistot do trubice. Odsávačka hlenů pro kojence má vysokou účinnost sání nečistot z nosu dítěte. Koncovky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního měkkého silikonu, díky čemuž nedráždí nos dítěte a dopřává mu tak komfort a pohodlí během čistění nosu.

Další kojenecké potřeby, které by se mohli hodit: