Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Hračky do kočárku

Užijte si procházky a jiné cestovní aktivity s vaším miminkem s těmi nejlepšími hračkami a chrastítky do kočárku nebo do autovajíčka.

Rozhodně je pořiďte svému novorozenci včas, nebo nakupte tyto dárky jeho mamince ještě před narozením dítěte, aby si velmi brzy miminko užilo krásné barevné hračky, cítilo a vnímalo zajímavá chrastítka a podporovalo své vjemy již od prvopočátků svébytí. Tvary a barvy hraček do kočárku jsou zásadní pro to, aby upoutaly pozornost vašeho miminka a aby ho procházka příjemně unavila a dítě dobře spalo. Hračka s originálním tvarem, nebo s barvami, které vzbudí jeho zájem, účelně zabaví vaše novorozeně.

Hračky do kočárku či do autovajíčka mývají bezpečnostní klip pro správné uchycení a jsou ideální pro rozvoj motoriky a smyslových schopností dítěte. Zabavíte jej na cestách a nebude se nudit. Závěsné hračky do kočárku jsou tak ideální alternativou pro relaxaci a zábavu vašeho miminka v autě. Jeho úchyty jsou snadné a přizpůsobitelné jak kočárku, tak postýlce nebo židli. Chrastítka do kočárku jsou vyrobena z bezpečných a příjemných materiálů, což jim poskytuje bezpečí a pohodlí na dotek. Jsou-li součástí hraček zvukové efekty, aktivují sluchovou kapacitu novorozence. Kromě toho daná paleta barev a tvarů stimuluje smysly dítěte a pomůže vychutnat cestu nebo jízdu. Bezpochyby jde o perfektní dárek pro miminka, který si mohou užívat doma i na ulici nebo v autě. Vaše dítě bude rozvíjet svůj zrak a schopnost objevovat nové a poutavé prvky. Zabavené dítě je šťastné dítě. Proto vám chceme pomoci s výběrem nejzajímavějších hraček pro kočárky. V naší kategorii jsou některé z těch, které uživatelé nejvíce oceňují a nakupují. Přejeme vám, ať vykouzlí vašemu miminku úsměv za všech okolností!

Procházky jsou důležitou součástí každodenního života miminka a jeho rodičů. Když přimějete novorozence, aby se během cesty zabavilo, získáte tak i pro sebe větší svobodu vyjít ven, podnikat vlastní aktivitu a nebo jen v poklidu dýchat čerstvý vzduch a odpočívat.