Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Pěnové podložky do vaničky

Potřebujete vaše miminko vykoupat? Díky naší pěnové podložce do vaničky to nikdy nebylo snazší! Měkká pěnová podložka ke koupání pro miminka umožňuje bezpečné a pohodlné koupání miminek, kojenců i batolat. Pěnová podložka do vaničky umožňuje jednoduché a bezpečné koupání všech dětí. Součástí každého balení jsou navíc i 2 mycí houbičky ve tvaru zvířátek.

Dětská pěnová podložka do vaničky

Pěnová podložka do vaničky neobsahuje žádné škodlivé látky a je citlivá k nejjemnější dětské pokožce všech kojenců a batolat. Podložka je vyrobena z nezávadných materiálů, v mnoha příjemných barvách a stane se velmi praktickým pomocníkem při péči o miminko. Polyuretanová pěna je vysoce kvalitní a příjemná při styku s pokožkou. Originální tvarované lehátko do vaničky je vyrobeno z měkké houby a je určeno pro všechny děti již od narození.

Pěnová podložka do vaničky pro snadné koupání

Dítě na pěnové podložce do vaničky pohodlně leží a nikam se nesesunou díky jejímu ideálně tvarovanému prohloubení. Trup a hlavička dítěte jsou díky zvýšení lehátka v prostoru pro hlavičku drženy nad vodou. Dítě cítí během koupání jistotu, bezpečí, je uvolněné, vodu vnímá mnohem lépe a bez stresu. Lehátko můžete použít i pro sedící větší dítě. Díky lehátku už nemusíte při koupání miminko stále přidržovat nad vodou. Voda je pro dítě přirozeným prostředím, které si díky němu mohou užít na plno.