Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Chrastítka a kousátka

Chrastítka i kousátka pro miminka patří mezi rozvojové hračky, které dětem pomáhají posilovat jejich smyslové schopnosti a hrubou motoriku. Proto jsou vždy v nabídce těchto priduktů různé barvy, různé tvary jedinečného designu, který právě může rozvíjet schopnost rozpoznávání pro vaše mimčo.

Některá chrastítka pro miminka mají doprovodné zvukové efekty, volba je ale na vás a na vašem děťátku, co mu působí dobře. Chrastítka pro miminka a kousátka pro miminka bývají současně velice oblíbeným nejlepším dárkem -  hračkou pro 6 a více měsíční miminka, pokud zvažujete co čerstvé mamince pro její miminko koupit. Tato hračka je kompaktní a snadno přenosná. Pro svou nízkou hmotnost a malý objem, vhodné pro dětskou ruku, lze hrát kdekoli, například venku, v postýlce nebo polohovacím sedátku, dokonce i v autě.

Chrastítko pro miminko je nejlepší stimul pro vaše dítě již od 3 měsíců a bývá nezbytnou hračkou pro první rok života. Dítě sleduje zvuk, který při třesení vydává, stimuluje jeho sluch. Stimuluje také vývoj vizuálního systému, hračky co mají kontrastní barvy. Chrastítka pro miminka zlepšují dotek stimulací somatosenzorického systému dotykem nebo předáním z jedné ruky do druhé. Umožňuje jim začít vytvářet asociace v očekávání a stimuluje paměť. Doporučujeme vám mít různá chrastítka i kousátka a tím pádem možnost miminku představit různé tvary a hmoty (látka, guma, dřevo atd.), Různé zvuky a různé barvy. Navrhujeme, aby předložila tato rozvojová hračka postupně a střídala. Tímto způsobem se zvýší dětská zvědavost a zabrání se též jeho nudě. I pokud je vaše dítě nervózní, můžete mu nabídnout chrastítko či kousátko, aby ho zaměstnalo, a tím ho uklidnilo.