Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Vilac

Firmu Vilac založil v roce 1911 Narciss Villet se smyslem na ekologii, design, funkčnost, kvalitní dřevo a bezchybnou povrchovou úpravu barvami, které neškodí, i když si je dá dítě do pusy. Obdržela prestižní značku "Firma - živé dědictví tradic" a jejich hračka byla vybrána jako maskot francouzského pavilonu na Světové výstavě Expo v Šanghaji. Za dřevěné hračky získala Grand prix v oblasti hraček a designu.

#showmore#

Dřevěné hračky Vilac

Francouzská značka Vilac přináší na trh velké množství úžasných dřevěných hraček, které jsou bezpečné a propracované do posledního detailu. Mají dokonale promyšlený design, jsou vyrobeny z prvotřídních a kvalitních materiálů. Mají v sobě originalitu, vtip i nápad, a proto je značka Vilac tolik oblíbená u dětí i rodičů.

Dřevěné hračky pro hru i rozvoj

Dřevěné hračky Vilac jsou důmyslně navrženy tak, aby hravou a zábavnou formou procvičovaly jemnou i hrubou motoriku a podporovaly zdravý vývoj dětí. Děti při hře zapojí všechny smysly, procvičí si i barvy, čísla a písmena. Hračky rozvíjí dětské myšlení, kreativitu, fantazii a představivost. Hračky Vilac se jen tak neokoukají, dědí se z generace na generaci, nestárnou a opakovaně umí zaujmout.

Žádné produkty značky Vilac nebyly nalezeny...