Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Small foot by Legler

Německá značka Small foot by Legler vznikla v roce 1996. Zaměřuje se především na kvalitní dřevěné hračky, které nikdy nezestárnou a milují je děti v každé době. Dřevo, které se na výrobu hraček používá, má ve většině případů certifikát FSC. Tyto dětské dřevěné hračky splňují veškeré evropské normy. Firma Legler navíc používá bezpečné a speciálně vyvinuté barvy, které odolávají i dětským slinám.

#showmore#

Dřevěné hračky od Small foot by Legler

Dřevěné hračky Small foot by Legler představují precizně opracované a zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin v podobě dřeva. Přináší dětem radost už od útlého věku, rozvíjí jejich jemnou motoriku, hmatové, zrakové a smyslové dovednosti. Hlavním cílem této značky je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí již od malička. Hračky jsou didaktické, motorické a inspirované Montessori pedagogikou.

To nejlepší pro děti

Německá firma Small foot by Legler se zaměřuje na výrobu kvalitních dřevěných hraček s označením CE vyráběných dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Udržitelné dřevo pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování a obnovu. Hračky jsou ergonomické, přitažlivé pro děti, s vysokým potenciálem pro různé typy her jako skládačky, vkládačky či tahací a nasazovací hračky.

Žádné produkty značky Small foot by Legler nebyly nalezeny...