Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

NUK

Zrod světoznámé značky NUK inspiroval poválečný baby boom v Německu v roce 1956. Lidem se postupně zvyšovala životní úroveň. Tehdy nastal i přelom v péči o miminka. Kojení nebylo v módě a děti byly často krmeny lahvičkou. Miminka si cucala prstíky, aby uspokojila sací reflex a měla křivý chrup, zubní kazy a poruchy řeči.

#ShowMore#

Dudlíky a savičky NUK pro dětská ústa

Dentisté Prof. Dr. Balters a Dr. Müller vyvinuli asymetrickou savičku vymodelovanou podle fyziologického tvaru bradavky. Tuto technologii používá NUK dodnes. Pomáhá dětem k jejich správnému vývoji. Lahvičky NUK se širším otevíráním a šroubovacími uzávěry, kam se sušené mléko lépe vkládalo a snadno se přenášelo, aniž by vyteklo, měly obrovský úspěch. Používání tekutého latexu urychlilo výrobu.

Produktové řady NUK

Pak vznikly jednorázové savičky do nemocnic, chrániče na bradavky, prsní vložky, odsávací pumpy na mateřské mléko, kousátka zmírňující bolest růstu zoubků, dětské zubní kartáčky a savičky s ventilačním otvorem, díky kterým děti nepolykaly vzduch a snížilo se riziko dětské koliky a bolestí bříška. Objevily se sterilizátory, ohřívače a speciální nočníky. V roce 1985 došlo k objevu silikonu a produkty dostaly barvy a potisky. Vznikl i první dětský hrneček pro batolata pro samostatné pití, řada saviček NUK First Choice+ pro ještě pohodlnější krmení i první jídelní sady pro miminka.

1 položek celkem
Nuk Elektrická prsní odsávačka - Nature Sense
3 949 Kč

Elektronická prsní odsávačka NUK - Nature Sense. Prsní odsávačka mateřského mléka Nuk Natura Sense elektrická je velmi tichá, účinná a komfortní...

DS56074481

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem