Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Bigjigs Toys

Anglická značka Bigjigs Toys potěší děti nádhernými dřevěnými hračkami se smyslem pro pečlivost a láskou k originalitě. Od svého vzniku v roce 1985 se zaměřovala na ručně vyráběné puzzle ze dřeva. Od té doby společnost rozšířila svůj sortiment na mnoho typů dřevěných hraček, které přinášejí radost dětem po celém světě.

Značka Bigjigs Toys

I v současné době je společnost věrná své tradici a zakládá si zejména na kvalitě a ne na kvantitě, i když poptávka převyšuje nabídku. Dřevěné hračky poskytují dětem spoustu zábavy a rozvoje nejrůznějších dovedností. Zaujmou vás nádherným provedením a vysoce propracovaným designem do sebemenšího detailu. Jsou bezpečné, zdravotně nezávadné a důmyslně navržené bez ostrých hran.

Hračky pro zdravý vývoj i zábavu

Veškeré dřevěné hračky Bigjigs Toys jsou navržené i vyrobené přímo v Anglii, ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky Bigjigs Toys je neustále testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA. Didaktické a motorické hračky od útlého věku přináší dětem radost, rozvíjí jemnou motoriku, hmatové i zrakové dovednosti a podporují duševní a fyzický vývoj dětí.

Žádné produkty značky Bigjigs Toys nebyly nalezeny...