Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Jeujura

Francouzská společnost Jeujura vznikla v roce 1911, kdy Henri Liégeon začal ve s výrobou dřevěných produktů. V roce 1931 jeho dílnu převzal syn Bernard a o 10 let později vynalezl přelomovou stavebnici dřevěných domů a chatek z bukových špalíků. Značka Jeujura byla registrována až v roce 1948. V současné době firmu vede pravnučka zakladatele, která pokračuje v rodinné tradici.

#showmore#

Značka Jeujura a její dřevěné značky

Nádherné dřevěné hračky Jeujura přinášejí radost a potěšení dětí po celém světě. Rodinná firma s tradicí pokračuje v i novaci a vývoji a každým rokem vytváří nové zábavné, vzdělávací, naučné i motorické a zcela autentické hračky pro rozvíjení hravosti a fantazii dětí. Zakládá si na kvalitě své výroby a dodržování veškerých bezpečnostních a ekologických norem.

Unikátní dřevěné hračky

Originální dřevěné hračky jsou vyrobeny zejména z buků a borovic z francouzských lesů, které jsou využívaných tak, aby byl zajištěn udržitelný rozvoj a obnova lesů. K tónování dřevěných částí hraček jsou používány barvy na vodní bázi bez uvolňování těkavých organických látek, tiskárny jsou certifikovány IMPRIM'VERT nebo se používají rostlinné inkousty a obaly jsou vyrobeny z recyklované lepenky.

Žádné produkty značky Jeujura nebyly nalezeny...