Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Interaktivní hračka s melodii pianko - hrající Slon a Koala, Tulimi, zelené/červené

669 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Interaktivní hračka s melodii. Tato hračka je senzační, vzdělávací stůl, tedy návrh skvělé zábavy pro všechny děti! Po sundání nožiček lze vršek připevnit k postýlce nebo kočárku speciálními popruhy upevněnými na suchý zip. Funkční design hračky pomůže dítěti pochopit velmi důležitý princip příčiny a následku v životě. Interaktivní stůl s mnoha aktivitami je nejen nápadem na velmi zajímavou zábavu, ale také originálním způsobem, jak zlepšit správný vývoj miminka. Hračka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů se všemi potřebnými certifikáty. Hračka pomáhá Vašemu dítěti rozvíjet smysly - dotek, zrak a sluch. Velikost hračky 25,0 x 27,0 cm Hračka vyžaduje 2 x AA baterie (1,5V), nejsou součástí balení. Hračka odpovídá normě CE. 1. jakost. Vhodné pro děti od 10-ti měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Interaktivní hračka s melodii.
Tato hračka je senzační, vzdělávací stůl, tedy návrh skvělé zábavy pro všechny děti! Po sundání nožiček lze vršek připevnit k postýlce nebo kočárku speciálními popruhy upevněnými na suchý zip.
Funkční design hračky pomůže dítěti pochopit velmi důležitý princip příčiny a následku v životě. Interaktivní stůl s mnoha aktivitami je nejen nápadem na velmi zajímavou zábavu, ale také originálním způsobem, jak zlepšit správný vývoj miminka.

Hračka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů se všemi potřebnými certifikáty.

Hračka pomáhá Vašemu dítěti rozvíjet smysly - dotek, zrak a sluch.

Velikost hračky 25,0 x 27,0 cm

Hračka vyžaduje 2 x AA baterie (1,5V), nejsou součástí balení.

Hračka odpovídá normě CE.

1. jakost.

Vhodné pro děti od 10-ti měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: