Při nákupu nad 1500 kč poštovné zdarma.

Fisher Price lehátka a hrací deky

Aby měl váš novorozenec dobrý smyslový, kognitivní a motorický vývoj, je dobré mít doma pro něj připravenou mimo jiné i nějakou aktivitu. Naše tipy v této prodejní kategorii vám mohou pomoci s výběrem. Tzv. aktivní deka nebo hrazda pro miminko se pro takový účel stává vynikajícím nástrojem.

Protože děti se spojují se světem svými smysly, potvrdil průzkum, že v prvních měsících je pro ně sluch, hmat a zrak vstupní branou k objevování toho, co je obklopuje. Díky hracím podložkám fisher price mají děti možnost integrace textur, zvuků a barev. Tak, že senzoricky vnímají a poznávají nejen okolní svět, ale i své tělo. Co všechno dokáže ručička, nožička také.

Oproti tomu polohovací lehátka pro miminka a batolata jsou určena nejen k poznáván ía hraní, ale dítě v nich může i jíst a odpočívat. Dítě může klepat na zavěšené hračky, pozoprovat je a smát se nimi. Zabavíte jej tak, že může zároveň i usnout. Sklopné opěradlo pomáhá dítě uklidnit. Hračky stimulují smysly. Výhody produktů jako jsou aktivní hrací deky nebo polohovací lehátka pro děti jsou jednoznačně nízná hmotnost a snadno se přenáší. Kdykoliv je můžete sbalit na cesty. A současně umístit kdekoliv, kde máte stále nad dítětem dohled.

Jak šťastnou tvář máte, pokud se mu konečně podařilo usnout! Odpočinek je pro vaše dítě nezbytný. I když bývá i jen krátký. Kromě zdřímnutí bude váš malý drobeček schopen rozpoznat svět díky modelům dětských produktů z našeho prodeje.